خبرنامه

0%

تافل اینترنتی(فوق فشرده، فشرده ، عادی)

خانه / تافل اینترنتی(فوق فشرده، فشرده ، عادی)

دوره ی عادی  extensive  : این دوره با توجه به سطح زبان شما ممکنه بین 6 ماه تا 1 سال طول بکشه. از اونجا که آزمون تافل فقط آزمون زبان نیست و به نوعی باید اطلاعات دبیرستانی رو به زبان انگلیسی بدونین این قسمت هم آموزش داده میشه بنابر این تلاش خود شما خیلی اهمیت داره که بتونین به نتیجه ی مطلوب برسین. این دوره برای افرادی خوبه که می خوان اصولی یاد بگیرن ضمن اینکه عجله ندارن. شهریه ی هر جلسه این دوره به نسبت دو نوع فشرده و  فوق فشرده کمتره.

 

دوره ی فشرده  intensive: این دوره بین 3 تا 6 ماه طول میکشه که البته با توجه به سطح زبان شما و نمره ای که می خواهید تعداد جلسات مشخص میشه. تمامی مطالبی که تو دوره ی عادی برای یک فرد گفته میشه اینجا تو یه دوره ی فشرده آموزش داده میشه بنابراین فرد باید تلاش مضاعف داشته باشه و حتی یک جلسه تکالیف رو به تاخیر نندازه .  شهریه ی هر جلسه ی این دوره به نسبت دوره ی فوق فشرده کمتره.

 

دوره ی فوق فشرده super intensive: این دوره 25 جلسه است که تو کمتر از یک ماه برگزار میشه و فقط تکنیک ها و یه سری راهکارهای کلیدی برای کسب نمره ی مورد نظر داده میشه. بنابراین فرض بر اینه که شما زبان عمومی رو در حدی که شما رو به نمره نزدیک کنه بلد هستین. این دوره بین 20 تا 40 روز برگزار میشه و شهریه ی هر جلسه به نسبت دو دوره ی قبل بیشتره. تو این دوره من مجبورم متناسب با نیاز زبان اموز ساخت های اماده تهیه کنم و تکنیک های متناسب با فرد رو بکار بگیرم🌺 🌺 🌺

 

این دوره هم خصوصی وهم گروهی برگزار میشه .