خبرنامه

0%

آیلتس(فوق فشرده، فشرده ، عادی)

دوره ی عادی  extensive : بین 6 ماه تا یک سال با توجه به سطح انگلیسی و نمره ی مورد نظر برگزار شده و به زبان آموز کمک میکنه تا علاوه بر یادگیری تکنیک ها، سطح انگلیسی خودش رو هم به حد مطلوب برسونه. این دوره برای افرادی خوبه که می خوان اصولی یاد بگیرن ضمن اینکه عجله ندارن. شهریه ی هر جلسه این دوره به نسبت دو نوع فشرده و  فوق فشرده کمتره.

 دوره ی فشرده intensive : بین 2.5 تا 5 ماه بوده و برای افرادی مناسبه که فرصت چندانی برای ارائه  کارنامه به اداره مهاجرت یا داشگاه ندارن و می خوان تو زمان کمتر از 6 ماه نمره بگیرن. شهریه ی هر جلسه ی این دوره به نسبت دوره ی فوق فشرده کمتره.

 دوره ی فوق فشردهsuper intensive : تو  این  کلاس ها که از سال 2008 به صورت دوره های نوروزی و تابستانی برگزار میشن، تمامی تکنیک های آزمون بدون هیچگونه کاستی ارائه می شن. تفاوت این دوره با دوره فشرده اینه که تو این دوره فرصت آموزش گرامر  و واژگان مورد نیاز نیست و صرفا می شه با تکلیف مرور به کارایی بیشتر دوره کمک کرد .افرادی مجاز به شرکت در این دوره هستن که تو 4 مهارت عمومی در حد زیرمتوسط pre-intermediate باشن. اایون دوره بین 15 تا 35 روز برگزار میشه و شهریه ی هر جلسه به نسبت دو دوره ی قبل بیشتره. تو این دوره من مجبورم متناسب با نیاز زبان اموز ساخت های اماده تهیه کنم و تکنیک های متناسب با فرد رو بکار بگیرم.

تو هر سه دوره ، مطالعه و تلاش زبان آموز الزامیه اما در دوتای اخر خیلی بیشتر باید تلاش کنن. چون حجمی از مطالب تو هر جلسه گفته میشه که اگه جلسه به جلسه تمرین نشه خود زبان آموز ضرر میکنه🌺🌺🌺