خبرنامه

وقت بخیر همراه گرامی،

 

 

خبر 1: کلاس های آموزش لغت برای آیلتس و تافل با برنامه ریزی منظم به زودی در پیج اینستاگرام اعلام می شود. به طور کل 120 مدخل ارائه شده و در مجموع حدود 150 واژه کاربردی و متداول در هر جلسه ارائه می گردد. در این دوره با استفاده از تئوری های یادگیری و شناخت بخش های حافظه در هر جلسه 70% واژه ها در همان جلسه توسط زبان آموز یادگرفته و به خاطر سپرده میشود. و تنها کافی است در طول هفته فقط روزنامه وار واژه ها را رو خوانی کنند. برای 30%باقی مانده نیز روشهای اسان برای به خاطر سپاری ارائه می گردد. 

 

خبر 2: ثبت نام برای مجموعه تورهای آموزشی در شهر تهران آغاز شده است . مجموعه ی این تورها شامل 5 تور دوساعته بوده و در هر دوساعه به موضوعات خرید مایحتاج روزانه،لباس و وسایل تزئینی،مسیریابی، رستوران و بیرون بر و خدمات درمانی پرداخته خواهد شد. دو تور اول نیم بها است. 

خبر 3:  درسهای منظم مکالمه را در تلگرام @englishpouramini و درسهای آیلتس و تافل را در تلگرام @examspouramini پیگیر باشید.

خبر 4:  درس های  مجموعه speaking grammatically  در پیج اینستاگرام همین سایت در حال ارائه  است.

خبر 5:  #synonyms و #translation را  برای یادگیری واژه های هم معنای انگلیسی و ترجمه، از پیج اینستاگرام پیگیر باشید. آموزش منظم لهجه و تلفظ کلمات که برای درک شنیداری بسیار مفید است با عنوان #accent  در پیج اینستاگرام @englishpouramini  در حال  ارائه است. 

خبر 6: کلاسهای گروهی آیلتس با نرخ مصوب آموزش و پرورش نیز در راه است. 

خبر 7:   درس های خودشناسی و روان تحلیلی برای تغییر سبک فکری و زندگی  را در پیج اینستاگرامی @moje.zendegi پیگیر باشید.

همراهتان هستم  🍀  🍀  🍀