درباره من

من مریم پورامینی هستم، متولد ۱۳۴۹. در سال ۱۳۷۲با رتبه ۱۵۳ برای تحصیل در رشته مترجمی زبان انگلیسی وارد دانشگاه تهران ‌مرکز شدم. در سال ۱۳۷۷ در رشته زبان شناسی همگانی آغاز به تحصیل در  پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی وزارت علوم  با رتبه ۲۹ نمودم و در سال ۱۳۸۰ با ارائه پایان نامه خود در زمینه نظریه ساپیر- ورف که نظریه ای بین رشته ای در حوزه روانشناسی و جامعه شناسی زبان است، با کسب نمره 19.5 و با معدل عالی مدرک کارشناسی ارشد را اخذ کردم. همزمان با تحصیل در دوره ارشد و همکاری با طرح دوزبانگی آموزش و پرورش در سال‌های ۱۳۷۸ و ۱۳۷۹ دانشجوی دومین دوره واژه‌ گزینی فرهنگستان زبان و ادب فارسی نیز بودم و به عنوان یکی از سه موفق ترین ها، با نمره عالی این دوره را نیز پشت سر گذاشتم. نتیجه ی این دوره ها و مطالعات و پژوهش های پیوسته توانمندی هایی است که به من امکان ارائه ی آموزش های متنوع در این وبسایت را می دهند.

در این وبسایت شما می توانید به دو صورت از مطالب موجود بهره ببرید. اول از آموزش های منظم صوتی و متنی در بخش آموزش رایگان، شامل IELTS تا 5،iBT تا 79 ،PTE تا 65 ،گرامر speaking grammatically, writing ,listening ,reading .دوم مطالب سرگرمی شامل مقالات، collocation و vocabulary.

علاوه بر اینها با بخش پرسش و پاسخ ، کلاسهای حضوری و آنلاین و سمینارها و تورها در خدمت شما زبان آموزان محترم و مشتاق هستم. شما می توانید جزوات IELTS ، iBT و PTE را با تماس با من از طریق پست دریافت نمایید.
مطمئن هستم برخی از آموزش های ارائه شده موجب شگفتی شما خواهند شد.اما شایان ذکر است که تمامی این شیوه ها سالهاست نتایج بسیار خوبی داشته اند.

شغل دومی که به صورت رسمی از تابستان سال 1396 شروع کرده ام ،برنامه سازی رادیو،گویندگی،نویسندگی و بازیگری نمایشهای رادیویی همچنین اجرای زنده و سخنرانی های انگیزشی است.مطالعه و مهارت اموزی و کسب دانش لازم را از سال 1393 شروع کرده و در حال حاضر مشغول به تقویت مهارت و دانش درکنار آموزش و راهنمایی هستم.برای تحقق اهدافم در جهت کمک به شادزیستی انسانها رادیو موج زندگی را راه اندازی نموده و مطمئنم در این مسیر پیروز هستم و خواهم بود

تجربه ی کار من را به صورت کامل در بخش رزومه مطالعه فرمایید تا به صورت کامل با من آشنا شوید.

با تشکر
مریم پورامینی